مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد

قطع سهمیه بنزین ناوگان بار در صورت عدم ثبت نام در سامانه جامع سوخت

قطع سهمیه بنزین ناوگان بار در صورت عدم ثبت نام در سامانه جامع سوخت مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد و حومه گفت: در صورت عدم ثبت نام خودروهای ناوگان حمل و نقل بار تا ابتدای مهرماه سال جاری در سامانه جامع سوخت، سهمیه ویژه بنزین آنها قطع خواهد شد.
کد خبر : 246
تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 جولای 2020 - 12:44
قطع سهمیه بنزین ناوگان بار در صورت عدم ثبت نام در سامانه جامع سوخت

علی باخرد با تاکید بر اینکه پاسخگویی، یکی از شاخصه های حکمرانی خوب شهری است، اظهار داشت: بعد از بالا رفتن قیمت سوخت، به ناوگان حمل و نقل بار دورن شهری سهمیه 300 تا 400 لیتری بنزین تخصیص یافت که خودروهای ناوگان باری بر اساس دستورالعمل ابلاغی، از ابتدای تیرماه تا ابتدای مهرماه سال جاری، اگر در سامانه جامع سوخت ثبت نام ننمایند، سهمیه سوخت آنها قطع خواهد شد.

وی افزود: کسانی که در حوزه شهری نسبت به حمل و نقل کالا اقدام می کنند، باید، ضمن دریافت مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل بار درون شهری، اطلاعات خود را تا مرماه سال جاری در سامانه معرفی شده ثبت نمایند وگرنه سهمیه ویژه بنزین آنها قطع و به سهمیه 60 لیتر خودروهای شخصی بازخواهد گشت.

باخرد با اشاره به فعالیت حدود 50 تا 60 هزار ناوگان حمل و نقل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین در سطح شهر مشهد، اضافه کرد: از این تعداد، تا کنون 21 هزار دستگاه خودرو ناوگان باری در سامانه ثبت نام، ساماندهی و پروانه فعالیت و اشتغال دریافت نموده اند که حدود 90 درصد از این افراد مشکل سوخت ندارند.

وی در مورد سایر خدمات ارائه شده به ناوگان باری از سوی سازمان حمل و نقل بار، اذعان داشت: در گذشته، لاستیک از سوی این سازمان به رانندگان تحویل می شد اما از سال گذشته این مهم به بخش های خصوصی مانند تعاونی وانت بارها واگذار شده است، تعاونی وانت بارها، سهمیه لازم را از سازمان صمت دریافت نموده و در بین ناوگان پخش می کند.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد گفت: نرخنامه خدمات عمومی مانند حمل بتن، توسط شورای اسلامی شهر تعیین و تصویب می شود و مدیریت آن بر عهده ما است اما بخش دیگری از نرخ حمل و نقل کالا توافقی و یا در اختیار اتحادیه ها است.

Views: 0

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.