شماره : 4206
3 / 7 / 2024 - 23:49

سه خودرو اتوماتیک جایزه مشترکان کم مصرف کرمانشاهی

سه خودرو اتوماتیک جایزه مشترکان کم مصرف کرمانشاهی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از اهدای سه خودرو اتوماتیک و جوایز ارزنده دیگر برای مشترکانی که ۱۵ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند، خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛مهندس مرادی اظهار داشت: هر مشترک با حداقل ۱۵

سه خودرو اتوماتیک جایزه مشترکان کم مصرف کرمانشاهی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از اهدای سه خودرو اتوماتیک و جوایز ارزنده دیگر برای مشترکانی که ۱۵ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛مهندس مرادی اظهار داشت: هر مشترک با حداقل ۱۵ درصد صرفه جویی در مصرف برق وارد قرعه کشی می شود و از جوایز ارزنده بهره مند خواهد شد.

وی گفت: سهمیه قطعی پاداش خودروهای اتوماتیک استان کرمانشاه سه خودرو می باشد که در پایان تیر ماه یک دستگاه، در مرداد ماه یک دستگاه و در پایان شهریور ماه نیز یک خودرو به مشترکان کم مصرف اختصاص می یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه افزود: در صورت تحقق صرفه جویی بیشتر توسط مشترکان کرمانشاهی نسبت به سایر استان ها سهم جوایز خودرویی استان ما افزایش خواهد یافت و مشترکان می توانند شانس بیشتری برای قرعه کشی داشته باشند.

وی گفت: علاوه بر خودرو، جوایز دیگر و کمک هزینه ۱۰۰ میلیون تومانی خرید کالا نیز در نظر گرفته شده که مشترکان عزیز می توانند در مورد راهکارهای صرفه جویی و بهره مندی از سایر جوایز در اپلیکیشن با انرژی ثبت نام نمایند.

#همه_با_هم_همیار_برق

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4206 توسط مدیرسایت و در روز چهارشنبه 3 جولای 2024 ساعت 23:49:05
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4203
3 / 7 / 2024 - 23:46

تقدیر از سیمبان وظیفه شناس یابنده کیف پول و کارت بانکی در توزیع برق کرمانشاه

تقدیر از سیمبان وظیفه شناس یابنده کیف پول و کارت بانکی در توزیع برق کرمانشاه از سیمبان وظیفه شناس شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه که در روزهای گذشته کیف پول و کارت بانکی همراه با رمز به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان پیدا کرده بود و به صاحبش تحویل داد، تقدیر شد. به گزارش روابط

تقدیر از سیمبان وظیفه شناس یابنده کیف پول و کارت بانکی در توزیع برق کرمانشاه

از سیمبان وظیفه شناس شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه که در روزهای گذشته کیف پول و کارت بانکی همراه با رمز به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان پیدا کرده بود و به صاحبش تحویل داد، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ یکی از سیمبانان زحمت کش شرکت توزیع برق کرمانشاه کیف پولی به همراه کارت بانکی همراه با رمز به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان پیدا کرده بود که پس از پرس و جو و مراجعه به بانک آن را به صاحب اصلی برگرداند.

این سیمبان زحمت کش با نام آقای جمشیدی که در امور برق شمال کرمانشاه مشغول به کار می باشد از سوی رییس بانک و صاحب کیف پول مورد تقدیر قرار گرفت اما از دریافت هرگونه پاداش از صاحب اموال گمشده خودداری نمود.

مهندس مرادی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه نیز از این سیمبان پاکدست تقدیر بعمل آورد و از وی به خاطر پاکدستی و کسب روزی حلال با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل نمود و گفت: خدا را شاکریم که توفیق همکاری با مردانی سخت کوش، وظیفه شناس و مسئولیت پذیر همچون ایشان نصیب ما ساخت تا در راه خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت آنان با انگیزه و اشتیاقی مضاعف گام برداریم.

#همه_با_هم_همیار_برق

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 2

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4203 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 23:46:56
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4201
28 / 6 / 2024 - 23:22

دعوت مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه از هم استانی های عزیز به منظور رعایت مدیریت مصرف برق

دعوت مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه از هم استانی های عزیز به منظور رعایت مدیریت مصرف برق مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: از هم استانی های عزیز تقاضا می کنیم به منظور رعایت مدیریت مصرف برق در ایام پیک بار تا حد امکان الگوهای مدیریت مصرف را رعایت کنند. به گزارش روابط

دعوت مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه از هم استانی های عزیز به منظور رعایت مدیریت مصرف برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: از هم استانی های عزیز تقاضا می کنیم به منظور رعایت مدیریت مصرف برق در ایام پیک بار تا حد امکان الگوهای مدیریت مصرف را رعایت کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس محمد مرادی در گفتگویی با شبکه استانی زاگرس اظهار داشت: در حال حاضر از پیک بار سال گذشته عبور نمودیم و در حوزه مصرف رکورد سال گذشته شکسته شد که این افزایش مصرف باید رعایت الگوهای مصرف را به دنبال داشته باشد.

وی گفت: مهمترین عاملی که باعث افزایش بار کنونی برق و رشد مصرف 15 درصدی آن شده بار سرمایشی می باشد که در این راستا استفاده از کولرهای گازی با توجه به مصرف بالای آن اصلا توصیه نمی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: استفاده از کولرهای گازی علاوه بر مصرف بالای برق باعث صدور قبوض نجومی و بالاتر از دو میلیون تومان برای مشترکان می شود که لزوم استفاده از کولرهای آبی با نصب سایه بان را می رساند.

وی افزود: در حال حاضر حدود نیمی از مصرف برق استان در بخش سرمایش و وسایل پر مصرف استفاده می شود که این افزایش به پیک بار مصرف فشار وارد می کند که در این راستا باید با کاهش و مدیریت مصرف باعث کاهش فشار به شبکه و در نتیجه آن عدم قطعی برق بخش خانگی شویم.

مرادی در رابطه با ساعت اوج مصرف نیز گفت: ساعت اوج مصرف از ۱۲ تا ۱۸ و همچنین از ساعت ۲۰ تا ۲۳ می باشد که به استانیهای عزیز توصیه می شود در این ساعات حداکثر رعایت را در مصرف برق داشته باشند.

وی گفت: در سال جاری پاداش های خوبی برای همشهریان و هم استانی های عزیز در نظر گرفتیم به طوری که هر مشترکی که یک کیلووات ساعت کاهش نسبت به سال ۱۴۰۰ داشته باشد تا ۲ هزار تومان یعنی بیست برابر قیمت تامین برق پرداخت می شود.

وی در پایان در رابطه با پویش با انرژی نیز گفت: امیدواریم تمامی مشترکین عزیز از طریق پیامک های ارسالی از این پویش استفاده کنند و امتیازات خود را افزایش داده و جوایز ارزنده ای از جمله خودرو و لوازم خانگی دریافت کنند.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 3

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4201 توسط مدیرسایت و در روز جمعه 28 ژوئن 2024 ساعت 23:22:30
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4198
28 / 6 / 2024 - 23:20

افزایش چشمگیر پاداش معرفی مراکز غیر مجاز رمز ار

افزایش چشمگیر پاداش معرفی مراکز غیر مجاز رمز ارز/ پاداش مرحله اول یک میلیون تومان به ازای معرفی هر دستگاه ماینر غیرمجاز مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از افزایش قابل توجه پاداش شناسایی و معرفی تولیدکنندگان غیر مجاز رمز ارز در کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان

افزایش چشمگیر پاداش معرفی مراکز غیر مجاز رمز ارز/ پاداش مرحله اول یک میلیون تومان به ازای معرفی هر دستگاه ماینر غیرمجاز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از افزایش قابل توجه پاداش شناسایی و معرفی تولیدکنندگان غیر مجاز رمز ارز در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس محمد مرادی اظهار داشت: شناسایی و معرفی متخلفان مراکز غیر مجاز تولید رمز ارز از سوی اشخاص حقیقی، حقوقی و دستگاههای امنیتی و انتظامی را مشمول دریافت پاداش و حق کشف عنوان کرد که از 22 اردیبهشت امسال اجرایی شده است.

وی ضمن هشدار به عوامل مراکز غیرمجاز عنوان کرد: پاداش معرفی مراکز استخراج غیرمجاز در دو مرحله پرداخت می شود و اشخاص حقیقی یا حقوقی می توانند نسبت به اعلام موارد مشکوک در سایت توانیر به آدرس www.tavanir.org.ir و یا به شماره تلفن۰۸۳۳۸۲۱۲۷۴۷ دفتر حراست و امور محرمانه اینشرکت در بخش ثبت گزارش رمز ارز غیر مجاز اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به افزایش 2 برابری سقف پاداش کشف ماینر غیر مجاز در دوایر دولتی توضیح داد: مرحله نخست پاداشها شامل اعطای یک میلیون تومان به ازای معرفی هر دستگاه ماینر غیر مجاز است که تا سقف 25 میلیون تومان بابت معرفی مراکز غیر مجاز خصوصی و تا سقف 50 میلیون تومان برای معرفی ماینرهای غیر مجاز در مراکز دولتی و غیر دولتی که از بودجه عمومی استفاده می کنند، در نظر گرفته شده و طی 15 روز کاری به عامل شناسایی کننده پرداخت می شود.

وی محاسبه بخش دوم پاداشها را متناسب با مدت و میزان استفاده غیر مجاز از انرژی برق در مراکز غیر مجاز رمز ارز عنوان کرد که بیش از یک سوم این بخش از پاداشها طی مدت 40 روز به عامل شناسایی کننده و الباقی به مجریان و ضابطان قضایی ذی ربط پرداخت می شود.
مهندس مرادی در پایان اعلام کرد طی سال گذشته و سه ماه ابتدایی ۱۴۰۳ با کمک دستگاه‌های امنیتی،قضائی و نیروی انتظامی بیش از ۲۰ مزرعه و تعداد ۵۳۷ دستگاه ماینر در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است و این روند نیز با تمام توان در دست اجرا میباشد .

مهندس مرادی حفظ محرمانگی و هویت گزارشگران مراکز غیر مجاز را از الزامات مورد تاکید در این دستورالعمل عنوان کرد و افزود: معرفی ماینرهای غیر مجاز علاوه بر جلوگیری از سوء استفاده و هدر رفت انرژی از وارد آمدن آسیب به تجهیزات شبکه برق و لوازم برقی مشترکان جلوگیری می کند و نقش به سزایی در جلوگیری از خاموشی و تامین برق مطمئن و پایدار مصرف کنندگان به ویژه در شرایط پرباری شبکه دارد.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4198 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 23:20:53
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4195
28 / 6 / 2024 - 23:18

کاهش ۱۵ درصدی خاموشی های استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته

کاهش ۱۵ درصدی خاموشی های استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از کاهش ۱۵ درصدی خاموشی های استان کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی استان کرمانشاه؛ دکتر همایون رحیمی اظهار داشت: معاونت بهره برداری

کاهش ۱۵ درصدی خاموشی های استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از کاهش ۱۵ درصدی خاموشی های استان کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی استان کرمانشاه؛ دکتر همایون رحیمی اظهار داشت: معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه وظیفه نگهداری، بهره برداری، تعمیرات و کنترل شبکه زیر بار را در سطح استان کرمانشاه به صورت ۲۴ ساعته عهده دار می باشد و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار می گیرد.

وی گفت: با برنامه ریزی انجام شده در خصوص انجام تعمیرات هدفمند شبکه و استفاده از ابزارهای نوین جهت کنترل شبکه، شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه موفق گردید مصرف برق را کاهش دهد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به کاهش خاموشی ها اشاره داشت و گفت: در ۲ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خاموشی های استان ۱۵ درصد کاهش یافته که در این راستا شاخص انرژی توزیع نشده ۳۷ درصد کاهش یافت.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4195 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 23:18:57
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4192
25 / 6 / 2024 - 22:51

بازدید معاون هماهنگی توزیع توانیر از شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدید معاون هماهنگی توزیع توانیر از شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با هدف بررسی فعالیت ها و اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از این شرکت بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ؛ در این بازدید که با حضور مدیران عامل ،معاونین

بازدید معاون هماهنگی توزیع توانیر از شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با هدف بررسی فعالیت ها و اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از این شرکت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ؛ در این بازدید که با حضور مدیران عامل ،معاونین و جمعی از مدیران توزیع برق در سالن کنفرانس شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد.

محمد مرادی ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد گفت: یکی از خصوصیات برجستۀ امام خمینی ایمان قاطع و باور تزلزل ناپذیر ایشان بود نقش و جایگاه امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش ممتاز و برجسته است و اندیشه های ایشان در پایداری و بقاء انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مرادی اظهار کرد: با توجه به رشد فزاینده مصرف برق در سال های اخیر، عبور موفق از اوج مصرف برق در تابستان پیش رو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به افزایش شدید تقاضا برای انرژی؛ شرکت توزیع نیروی برق تابستان ۱۴۰۲ را با موفقیت کامل و بدون خاموشی پشت سر گذاشت.

محسن ذبیحی معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بر لزوم اقناع و توجیه مشترکین در بحث راهکار های مدیریت مصرف جهت همراهی بیشتر در گذر موفق از پیک تابستان ۱۴۰۳ تاکید کرد وگفت: ۱۸۰ برنامه عملیاتی برای تامین برق پایدار در سالجاری در نظر گرفته شده که از جمله آنها می‌توان به پویش با انرژی که شامل کمپین 15*21 می شود اشاره کرد.

ذبیحی با قدردانی از کارکنان فعال و پرتلاش شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و اقدامات انجام شده به ویژه در راستای تامین برق پایدار و مطمئن گفت: به یقین این شرکت با توجه به اقداماتی که در زمینه های مختلف بکارگیری فناوری های نوین مبتنی بر اطلاعات مکانی در توسعه و پایداری و امنیت زیرساخت های حیاتی برق و خدمت رسانی در کشور انجام خواهد داد می‌تواند به عنوان یکی از شرکت های پیشرو باشد.

شایان ذکر است در پایان معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از شبکه های توزیع شهر کرمانشاه ،انبارهای مرکزی ،کنتور و کارگاه آموزشی جوار بازدید بعمل آورد.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4192 توسط مدیرسایت و در روز سه‌شنبه 25 ژوئن 2024 ساعت 22:51:10
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4189
25 / 6 / 2024 - 22:48

کاهش ٤٥٤ مگاواتی مصرف برق در نخستین روز تغییر ساعات کاری/ استفاده صحیح از برق، سریع ترین راه غلبه بر ناترازی انرژی است

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد: کاهش ٤٥٤ مگاواتی مصرف برق در نخستین روز تغییر ساعات کاری/ استفاده صحیح از برق، سریع ترین راه غلبه بر ناترازی انرژی است سخنگوی صنعت برق با اشاره به قوانینی که اجازه تعیین قیمت برق را به صورت پلکانی-افزایشی برای گروه های پرمصرف می دهد، تصریح کرد: با این حال

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد:

کاهش ٤٥٤ مگاواتی مصرف برق در نخستین روز تغییر ساعات کاری/ استفاده صحیح از برق، سریع ترین راه غلبه بر ناترازی انرژی است

سخنگوی صنعت برق با اشاره به قوانینی که اجازه تعیین قیمت برق را به صورت پلکانی-افزایشی برای گروه های پرمصرف می دهد، تصریح کرد: با این حال سریعترین و ساده ترین راهکار غلبه بر ناترازی انرژی، بکارگیری روشهای صحیح مصرف انرژی است.

به گزارش پایگاه خبری توانیر، مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه عایق بندی پنجره ساختمانهای مسکونی و استفاده از وسایل برقی با برچسب انرژی و راندمان بالا می تواند تا ٥٠ درصد مصرف انرژی برق و گاز را کاهش و میزان انرژی مصرفی یک واحد مسکونی را نصف کند، رجبی مشهدی در پاسخ به پرسشی درباره امکان واقعی سازی قیمت برق، یادآور شد: عواملی چون واقعی سازی قیمت برق راهکارهای بلندمدت است اما اکنون در شرایطی هستیم که رشد شتابان و جهشی مصرف انرژی وجود دارد و بهترین و سریعترین راهکار، استفاده صحیح و بکارگیری راهکارهای مصرف بهینه برق و انرژی است.
رجبی مشهدی افزود: تنظیم سامانه های سرمایشی روی ٢٤ و حتی ٢٥ درجه می تواند مصرف را تا حد زیادی کاهش دهد.
سخنگوی صنعت برق در ادامه آثار تغییر ساعات کار ادارات را نیز مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: در روز نخست تغییر ساعت کار ادارات ٤٥٤ مگاوات صرفه جویی در مصرف برق را شاهد بودیم.

✨به پویش هیجان انگیز با انرژی بپیوندید:

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 2

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4189 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 22:48:50
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4186
25 / 6 / 2024 - 22:38

تنها ۲ روز تا نخستین مرحله قرعه کشی پویش با انرژی فرصت باقی است*

📣 تنها ۲ روز تا نخستین مرحله قرعه کشی پویش با انرژی فرصت باقی است* 🌷برگزاری نخستین قرعه کشی پویش «با انرژی» در روز عیدسعید غدیرخم/ با ۱۵ درصدکاهش مصرف مشمول قرعه‌کشی شوید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: جوایز نخستین قرعه کشی پویش «با انرژی» در روز عید سعید غدیرخم برگزار می

📣 تنها ۲ روز تا نخستین مرحله قرعه کشی پویش با انرژی فرصت باقی است*

🌷برگزاری نخستین قرعه کشی پویش «با انرژی» در روز عیدسعید غدیرخم/ با ۱۵ درصدکاهش مصرف مشمول قرعه‌کشی شوید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: جوایز نخستین قرعه کشی پویش «با انرژی» در روز عید سعید غدیرخم برگزار می شود و مشترکان می توانند با ۱۵ درصد کاهش مصرف برق خود مشمول قرعه کشی شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس مرادی اظهار داشت: مشترکانی که کنتور برق به نامشان نیست هم می توانند در این پویش شرکت کنند و برنده جوایز مدیریت مصرف باشند.

وی گفت: همه هموطنان می‌توانند با مراجعه به برنامه کاربردی باانرژی از طریق مراجعه به سایت www.ba-energy.ir و یا از طریق #١٥٢١* و یا تماس با شماره ٠٩١٢٩٩٩٧٥ به پویش با انرژی دسترسی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه اعلام کرد: در پویش با انرژی تمام راهکارهای مدیریت مصرف برای تک تک لوازم برقی خانگی توضیح داده شده است، به طوری که هموطنان می توانند بدون هزینه و یا با کمترین هزینه برای صرفه‌جویی در مصرف برق اقدام کنند.

وی افزود: هم استانی های عزیز با حداقل ١٥ درصد صرفه جویی در مصرف برق می توانند وارد قرعه کشی های پویش با انرژی شوند که جوایز پویش با انرژی شامل ٣٠٠ دستگاه خودرو و میلیاردها تومان کمک هزینه خرید لوازم برقی و لوازم دیجیتال و بسته‌های اینترنت می باشد.

مرادی بیان کرد: جوایز نخستین مرحله قرعه کشی شامل ١٥ دستگاه خودرو، ١٥٠ کمک هزینه خرید ١٠٠ میلیون تومانی، ١٥٠٠ کمک هزینه خرید ١٠ میلیون تومانی و ١٥ هزار کمک هزینه خرید یک میلیون تومانی و ١.٥ میلیون جایزه اپراتوری خواهد بود.

وی در ادامه افزود: این قرعه‌کشی به صورت کشوری انجام می‌شود، اما در ادامه قرعه‌کشی به صورت استانی خواهد بود و در قرعه کشی استانی، سهم هر استان از جوایز بزرگ بیشتر خواهد شد، به طوری که مردم هر استان که صرفه جویی بیشتری داشته باشند، سهم بیشتری از جوایز بزرگ خواهند برد و امیدوارم هم استانیهای ارجمند کرمانشاهی که سال گذشته نیز همکاری بسیار خوبی با خادمین خود در صنعت برق داشتند امسال نیز با رعایت حداقل ۱۵ درصد مدیریت مصرف برق بیشترین جوایز تعیین شده از سوی وزارت نیرو خصوصا۳۰۰ دستگاه خودروهای تهیه شده در این استان توزیع شود تا بتوانیم پاسخ گوشه ای از همکاری و همراهی مشترکین عزیز کرمانشاهی را جبران کنیم.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 20

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4186 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 22:38:26
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4181
23 / 6 / 2024 - 23:27

در جلسه نظارت عالیه ایمنی مطرح شد؛

در جلسه نظارت عالیه ایمنی مطرح شد؛ یکی از مولفه های اصلی در ارتقاء محیط کار و تضمین سلامتی کارکنان رعایت ایمنی است جلسه بررسی نظارت عالیه ایمنی با حضور تیم ارزیاب شرکت توانیر مدیر عامل، معاونین و مدیران در سالن کنفرانس شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت

در جلسه نظارت عالیه ایمنی مطرح شد؛
یکی از مولفه های اصلی در ارتقاء محیط کار و تضمین سلامتی کارکنان رعایت ایمنی است

جلسه بررسی نظارت عالیه ایمنی با حضور تیم ارزیاب شرکت توانیر مدیر عامل، معاونین و مدیران در سالن کنفرانس شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه جلسه بررسی نظارت عالیه ایمنی با حضور تیم ارزیاب ایمنی شرکت توانیر به منظور بررسی رعایت دستور العمل ها و نکات ایمنی در واحد های شرکت توزیع برق با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت برگزار گردید.
همایون رحیمی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: برق از نظر انعطاف پذیری در تبدیل و روشهای انتقال منحصر به فردش جایگاه ویژه ای در میان دیگر انرژی ها به خود اختصاص داده و رفاه و آسایش فراگیری را برای انسان به همراه داشته و تقریبا در کلیه امور زندگی نفوذ کرده است و در ادامه تصریح کرد : خطرات ناشی از برق نیز همواره زندگی بشر را تهدید کرده است به طوری که عدم توجه به اینگونه خطرات باعث خسارتهای جبران ناپذیری می شود، به همین منظور برای کاهش خطرات ناشی از برق گرفتگی نکات و مقررات ایمنی در نظر گرفته شده است که رعایت و توجه به این مقررات انسان را در مقابل خطرات ناشی از برق گرفتگی محافظت می نماید.
رحیمی بیان کرد: در دنیای پیشرفته امروز که فناوری و برق نقش اساسی در هر بخش از زندگی ما دارند، ایمنی برقی در محیط‌های کاری اهمیت ویژه‌ای یافته است. رعایت دستورالعمل های برقی نه تنها برای جلوگیری از حوادث و برق گرفتگی‌های احتمالی ضروری است، بلکه به عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی در ارتقاء کیفیت محیط کار و تضمین سلامتی کارکنان شناخته می‌شود.
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ گفت: یکی از مهم‌ترین جنبه‌های ایمنی در حوزه برق، آموزش صحیح و مداوم کارکنان است. داشتن دانش کافی در مورد نحوه صحیح استفاده از تجهیزات برقی، شناخت خطرات موجود در محیط کار و روش‌های مواجهه با شرایط اضطراری، همگی برای ایجاد یک محیط کار ایمن حیاتی هستند. کارگاه‌های آموزشی، دوره‌های ایمنی و برگزاری جلسات مرتب برای بازآموزی قوانین و استانداردهای ایمنی، از راهکارهای مؤثر در این زمینه به شمار می‌روند.
وی گفت: از اهم اقدامات انجام گرفته در حوزه ایمنی می توان به اخذ تعهد محضری از همکاران متخاطی، تعطیلی کار پیمانکاران متخاطی و اخذ تعهد محضری، معرفی همکاران نمونه در دفتر ایمنی، اصلاح فرآیند تشویق و تنبیه ایمنی، تشکیل کمیته تایید صلاحیت نیروی پیمانکار، اجرا و برگزاری آزمون های لازم جهت تعیین سطح سیمبانان، منظم کردن دوره های آموزشی نیروهای شرکتی، توزیع تراکت ها و بنر های ایمنی مربوط به مناسبت ها و صنوف، برگزاری دوره های کمک های اولیه، اطفاء حریق، اجرای مانور های ایمنی در کلیه استان، معرفی 21 نفراز مدیران ارشد بعنوان افسران ایمنی، بکارگیری و به کمک گرفتن ناظران بهره برداری و مشترکین درامر ایمنی اصلاح و بروزرسانی گروه های ایمنی، پیاده سازی و استقرار جلسات TBM، اصلاح فرآیند مجوز خاموشی ها، استقرار کامل چهار عمل اصلی، تشکیل کمیته تجزیه و تحلیل حوادث و بررسی حوادث درشرکت اشاره کرد.
میلاد محمدی سرتیم ارزیابی شرکت توانیر در پایان جلسه گفت: طی بررسی های بعمل آمده از وضعیت ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به تفکیک کلیه معاونت ها و واحدها شامل معاونت های بهره برداری و دیسپاچینگ، برنامه ریزی و مهندسی، فروش و خدمات مشترکین، منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، حقوقی و روابط عمومی این شرکت از لحاظ شرایط ایمنی در وضعیت مطلوبی قرار دارد.
شایان ذکر است ارزیابی در دو روز و در دو حوزه ستادی و شهرستان های نمونه (کنگاور، اسلام آباد و جوانرود) انجام پذیرفت.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4181 توسط مدیرسایت و در روز یکشنبه 23 ژوئن 2024 ساعت 23:27:34
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4179
23 / 6 / 2024 - 23:25

برق ادارات پرمصرف کرمانشاه قطع می‌شود

برق ادارات پرمصرف کرمانشاه قطع می‌شود مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه از نظارت جدی بر مصرف برق ادارات و دستگاه‌ها خبر داد و گفت: برق ادارات پرمصرف استان قطع خواهد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس محمد مرادی با اشاره به گرمای هوا و افزایش مصرف برق، از

برق ادارات پرمصرف کرمانشاه قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه از نظارت جدی بر مصرف برق ادارات و دستگاه‌ها خبر داد و گفت: برق ادارات پرمصرف استان قطع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس محمد مرادی با اشاره به گرمای هوا و افزایش مصرف برق، از نظارت جدی بر نحوه مصرف برق در ادارات و دستگاه‌ها خبر داد و عنوان کرد: با توجه به اینکه تغییر ساعت کاری دستورالعمل دولت است، همه دستگاه‌ها و ادارات ملزم به رعایت آن هستند.

وی با بیان اینکه دستگاه‌ها در کنار تغییر ساعت کاری موظف به مدیریت مصرف برق نیز هستند، افزود: ادارات ملزم هستند در ساعت کاری ۳۰ درصد و در ساعت غیر کاری ۶۰ درصد مصرف برق خود را نسبت به دوره مشابه سال گذشته مدیریت کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تنظیم دمای سیستم‌های سرمایشی بر روی دمای ۲۴ و یا ۲۵ درجه سانتی‌گراد، خاموش کردن سیستم‌های سرمایشی یک ساعت قبل از خروج کارکنان و … را از جمله مواردی دانست که باید توسط دستگاه‌ها مد نظر قرار گیرد.

مرادی با اشاره به نظارت مستمر و روزانه اکیپ‌های شرکت توزیع برق بر میزان مصرف برق ادارات و دستگاه‌ها، یادآور شد: اداراتی که پر مصرف باشند و مدیریت مصرف نسبت به سال گذشته را اعمال نکنند، ابتدا اخطار دریافت کرده و در گام بعدی برق آنها قطع خواهد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته در برخی روزها برق تا ۱۰۰ اداره پرمصرف نیز قطع شد، ادامه داد: امسال نیز نظارت آغاز شده و به چند اداره نیز اخطار قطع برق داداه شده ، اما طی هفته‌های آینده چنانچه دستگاهی مدیریت مصرف نداشته باشد بدون اغماض برق آن اداره قطع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با بیان اینکه در بخش خانگی نیز مقرر شده در قالب طرح ۲۱*۱۵ ظرف مدت ۲۱ هفته پیک مصرف برقی که داریم، میزان مصرف نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد کاهش یابد، از اختصاص جوایز ارزنده به مشترکینی خبر داد که بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش دهند.

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

Views: 2

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 4179 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 23:25:05
© Copyright 2024 https://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر