شماره : 3623
26 / 9 / 2023 - 21:09

ارزش واقعی ضربان برق از نگاه اعداد

مجید دهقان برای اینکه ارزش هر نعمتی را بدانیم در ابتدا باید بدانیم چقدر برای آن نعمت، هزینه شده و به لحاظ مادی چه میزان از سهم هر ایرانی خرج این بخش شده تا بتوانیم در صرفه جویی و امانتداری، جانب احتیاط را رعایت کنیم. یکی از نعمت‌هایی که عمدتا قدر آن را نمی‌دانیم و

مجید دهقان
برای اینکه ارزش هر نعمتی را بدانیم در ابتدا باید بدانیم چقدر برای آن نعمت، هزینه شده و به لحاظ مادی چه میزان از سهم هر ایرانی خرج این بخش شده تا بتوانیم در صرفه جویی و امانتداری، جانب احتیاط را رعایت کنیم.
یکی از نعمت‌هایی که عمدتا قدر آن را نمی‌دانیم و نقش کلیدی در تمام بخش‌های جامعه و زندگی دارد، انرژی برق است که به عنوان یکی از نهاده‌های مهم تولید در حیات اقتصاد صنعتی جوامع، نقش زیربنایی ایفا می‌کند.
در واقع در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور به ویژه در استان‌های صنعتی برای افزایش تولید و رشد اقتصادی و تداوم آن، نیازمند تامین به موقع انرژی برق هستیم. این مهم به طور مستقیم و غیرمستقیم می‌تواند بر افزایش رفاه عمومی در کشور تأثیرگذار باشد.
به عبارت دیگر تامین برق از عوامل افزایش تولید (رشد اقتصادی)، رشد اشتغال، افزایش درآمد خانوارها و کاهش فقر و نابرابری در کشور محسوب می‌شود.
بررسی‌ها نشان می‌دهد تنها با 4 درصد کاهش مصرف برق کشور در بخش خانگی می‌توان تا ۱۲۰۰ مگاوات معادل ظرفیت یک نیروگاه ۱۵۰۰ مگاواتی، در مصرف انرژی برق صرفه جویی انجام داد.
تامین انرژی برق وابسته به سرمایه‌گذاری در بخش نیروگاهی است و لازم است به هزینه‌های ساخت نیروگاه نیز توجه شود ؛ به عنوان مثال هزینه ساخت یک نیروگاه ۱۵۰۰ مگاواتی که قادر به تولید ۱۲۰۰ مگاوات ساعت برق باشد، در حدود ۱٫۵ میلیارد دلار ارزیابی می‌شود.
حال تصور کنید با پیش بینی هایی که برای تولید برق امسال شده و باید بیش از ۳۵۰ میلیارد کیلووات ساعت انرژی برق برای تأمین نیاز‌های کشور تولید شود، تنها با صرفه جویی چهار درصدی در بخش خانگی می‌توان از طریق جلوگیری از سوخت مازاد و هزینه‌های تبدیل انرژی در نیروگاه‌ها معادل 3.5 میلیارد متر مکعب در سوخت نیروگاهی و نهایتاً 14 میلیارد کیلووات ساعت در انرژی الکتریکی برق معادل ۷۰۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی فقط در سال جاری برای کشور رقم زد؛ هزینه ای که می توان از آن در بخشهای سلامت و بهداشت، آموزش، ورزش، فرهنگ و سایر مباحث اجتماعی استفاده کرد.
از همین قیاس قیمت می توان به تأثیر و اهمیت انرژی برق در تمام شئون زندگی و در سطح کلان نیز در سیاستهایی مانند سرمایه گذاری در بخشهای مختلف کشور در زمینه انرژیهای نو و زیرساختهای مناسب جهت تولید و بهره برداری این نوع از انرژی و فناوریهای برتر مرتبط با آن پی برد.
از سوی دیگر با توجه به تأثیر مثبت مصرف انرژی بر رشد اشتغال، افزایش درآمد خانوارها و کاهش فقر در بخش خدمات، در وهله نخست سیاستهای مدیریت انرژی در این بخش نباید موجب کاهش مصرف انرژی خانوارها از طریق عدم مصرف انرژی شود، بلکه باید با فرهنگسازی مناسب از طریق افزایش اطلاع رسانی و استفاده از ظرفیت رو به گسترش فضای مجازی، زمینه تقویت مصرف بهینه به عنوان بخشی مثبت، در نظام نهاد خانواده را فراهم کنیم و بهترین گزینه برای این بخش، مراکز آموزشی بویژه مدارس ابتدایی و متوسطه، مساجد و هیأتهای مذهبی در راستای دسترسی خانوارها به وسایل و امکانات لازم برای استفاده بهینه از انرژی و نحوه صرفه جویی در ساعات مختلف مصرف است.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدیدها: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3623 توسط مدیرسایت و در روز سه‌شنبه 26 سپتامبر 2023 ساعت 21:09:14
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3620
26 / 9 / 2023 - 21:07

مدیریت مصرف برق زیر سقف ساختمان‌ها

مجید دهقان انرژی برق یکی از منابع بسیار با ارزش است که روزانه کارهای زیادی به واسطه آن انجام می‌شود، تصور اینکه اگر یک روز برق قطع شود، زندگی بدون این منبع انرژی چقدر دشوار است، اهمیت آن را بیش از پیش مشخص می‌کند، اما نباید فراموش کرد که این انرژی کارآمد و مهم مانند

مجید دهقان
انرژی برق یکی از منابع بسیار با ارزش است که روزانه کارهای زیادی به واسطه آن انجام می‌شود، تصور اینکه اگر یک روز برق قطع شود، زندگی بدون این منبع انرژی چقدر دشوار است، اهمیت آن را بیش از پیش مشخص می‌کند، اما نباید فراموش کرد که این انرژی کارآمد و مهم مانند هر منبع دیگری ممکن است با کمبود آن مواجه شویم پس در این زمینه باید مدیریت بهینه مصرف را مورد توجه قرار دهیم.
مدیریت مصرف برق، مجموعه اقداماتی است که برای بهبود بهره‌وری از این انرژی در تمامی واحدها و مصارف مسکونی، اداری و صنعتی، با هدف کاهش میزان مصرف حامل های انرژی و ارتقاء سطح کارآیی در استفاده از این انرژی و جلوگیری از به مخاطره افتادن منابع آن انجام می‌شود، اما در این میان یکی از موضوعاتی که در زمینه مدیریت مصرف برق و راهکارهای کاهش مصرف آن کمتر مورد توجه قرار گرفته مدیریت مصرف برق در ساختمان‌ها است.
در صورتی‌که براساس اعلام وزارت نیرو در حال حاضر ۴۰ درصد از مصرف انرژی برق در بخش ساختمان است و عمدتا برای روشنایی، مصارف لوازم خانگی، سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مطالعات نشان می‌دهد میانگین مصرف انرژی در 8 اقلیم مختلف ایران به ازای هر مترمربع سطح زیربنا حدود ٤٦٠ کیلووات ساعت در سال برای ساختمان‌های مسکونی و حدود ٨٢٠ کیلووات ساعت بر مترمربع در سال برای ساختمان‌های تجاری- اداری است که حدود سه تا چهار برابر استاندارد جهانی است.
بررسی دلایل اصلی بالا بودن شاخص‌های مصرف انرژی در بخش ساختمان و مسکن نشان می‌دهد نبود اجرای قوانین و مقررات مرتبط با مصرف انرژی در حین ساخت، استفاده از سیستم‌های تاسیساتی و روشنایی ناکارآمد، به‌کارگیری تجهیزات خانگی و لوازم اداری با راندمان پایین و فرهنگ و الگوهای مصرف نامناسب، از جمله مهم‌ترین عوامل بالا بودن مصرف انرژی برق در این بخش است.
الزام‌های مبحث ١٩ مقررات ملی ساختمان به تنهایی می‌تواند بین ٣٠ تا ٥٠ درصد در میزان مصرف انرژی یک ساختمان ایجاد صرفه‌جویی داشته باشد، این در حالی است که تنها سه تا پنج درصد به هزینه‌های احداث ساختمان با رعایت این مبحث اضافه می‌شود و در زمان توجیه‌پذیری از محل صرفه جویی حاصله حتی با قیمت‌های کنونی، عرضه انرژی مستهلک می‌شود.
در بخش معماری هم با عایق‌بندی و استفاده حداکثری از روشنایی روز، استفاده از مصالح با کیفیت و … می‌توان به طور قابل توجهی صرفه جویی داشت و امروزه با پیاده سازی طرح‌ هوشمندسازی ساختمان ها این امر محقق می‌شود.
به گفته کارشناسان، تحقق هوشمندسازی ساختمان‌ها می‌تواند علاوه براعمال مدیریت بر مصرف، کاهش قابل ملاحظه‌ای در مصرف انرژی به همراه داشته باشد.
با بهره‌گیری از سیستم مدیریت هوشمند ساختمان، کنترل تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ساختمان به جای مدیریت توسط افراد، با استفاده از سیستم‌های هوشمند و یکپارچه انجام می‌شود که همین امر کمک قابل توجهی به مصرف انرژی در ساختمان می‌کند و خطاهای انسانی در مدیریت را کاهش می‌دهد.
همچنین با استفاده از سیستم‌های هوشمند می‌توان نور مورد نیاز در هر محیط را تأمین کرد؛ به عنوان مثال کسی که در یک نقطه خانه قرار دارد می‌تواند استفاده از نور را برای آن نقطه تعریف کند در حالی که سایر نقاط یا نور نداشته باشند یا با نوری بسیار کم روشن باشند. با استفاده از این سیستم‌ها می‌توان مدیریت صحیحی در ساختمان‌ها لحاظ کرد و در نهایت از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد.
در بخش مهندسی ساختمان نیز، توجه به نوع وسایل گرمایشی و سرمایشی که یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در کاهش اتلاف انرژی محسوب می‌شوند معمولا کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.
بسیاری از لوازم برقی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و بخاری‌ بر چسب انرژی دارند و سیستم عملکرد آن‌ها به گونه ای است تا از هدر رفت انرژی در خانه جلوگیری شود. وسایلی که بر چسب انرژی A دارند اغلب گران‌تر از دیگر وسایل هستند و هر چقدر رده بالاتری داشته باشند به معنای بازدهی بیشتر و کاهش اتلاف انرژی و صرفه‌جویی در هزینه‌های بعدی است.
یکی از مهم‌ترین مسائلی که اتلاف انرژی را به همراه دارد؛ میزان سرمایش تولید شده در خانه است که از طریق شکاف پنجره‌ها و در‌ها خارج می‌شود به همین دلیل آمار اتلاف انرژی در این قسمت بالاترین رتبه را دارد.
بهره‌برداری نامناسب از یخچال و فریزر در تعمیر و نگهداری به موقع، متناسب سازی درجه سرمایش، باز و بسته کردن بیهوده در یخچال، چیدمان نادرست و بار زیاد داخل یخچال با ایجاد مانع در گردش هوا باعث افزایش مصرف برق می‌شود.
به نظر می‌‎رسد مدیریت مصرف برق در ساختمان باید پیش از بیش جدی گرفته شود و این موضوع در جامعه نهادینه شود. در زمینه مدیریت مصرف برق نیز، در این بخش باید اطلاع‌رسانی گسترده صورت گیرد زیرا بسیاری از اقشار مختلف جامعه در مورد راهکارهای آن اطلاعی ندارند.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدیدها: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3620 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 21:07:03
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3617
26 / 9 / 2023 - 12:06

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس محمد مرادی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس محمد مرادی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد:
دفاع مقدس یاد آور فداکاری و جان فشانی رزمندگان در طول 8 سال جنگ تحمیلی، موجب بیداری و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ ارزش های اسلامی ملت قهرمان ایران است.

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار مردان و زنانی است که در برهه حساس انقلاب با خلق حماسه هایی از جنس نور اسوه های ماندگار تاریخ سرزمینمان ایران اسلامی شدند.

آرامش و امنیت امروز کشورمان را از برکت خون پاک شهیدان و از جان گذشتگی ایثارگرانی داریم که سطر سطر تاریخ این مرز و بوم در ۸ سال دفاع مقدس را به کلماتی ناب و عظیم همچون صبر، عزت، وحدت، همدلی، حماسه، شرف، ایثار، سربلندی و… زینت بخشیده اند.

بی تردید هفته بزرگداشت” دفاع مقدس” که به فرموده مقام معظم رهبری ” اوج افتخارات ملت ایران است” فرصت ارزشمندی است تا ملت سرافراز و غیور ایران اسلامی بار دیگر با مرور خاطرات و حماسه‌های سرداران دلیر خود در جبهه‌های حق علیه باطل، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل و تکریم کنند.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمایانگر دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم بر افراشته اسلام و قرآن است را به همه ملت شهید پرور ایران

بازدیدها: 3

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3617 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 12:06:59
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3612
26 / 9 / 2023 - 11:45

اطلاعیه قطعی برق دربخش هایی از شهرک رسالت کرمانشاه

✳️اطلاعیه قطعی برق دربخش هایی از شهرک رسالت کرمانشاه به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک رسالت ، میدان جانبازان فاز سوم و چهارم در روز شنبه مورخ یکم مهر ماه از ساعت ۸الی ۱۰ صبح قطع میباشد. روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان

✳️اطلاعیه قطعی برق دربخش هایی از شهرک رسالت کرمانشاه

به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک رسالت ، میدان جانبازان فاز سوم و چهارم در روز شنبه مورخ یکم مهر ماه از ساعت ۸الی ۱۰ صبح قطع میباشد.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدیدها: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3612 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 11:45:48
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3610
26 / 9 / 2023 - 11:41

خدمات رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در اربعین ۱۴۰۲

  کرمانشاه دروازه کربلاست و کرمانشاهیان هم خادمان اهم اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در اربعین ۱۴۰۲: *اصلاح و تقویت شبکه فشار ضعیف برق خسروی به حجم ۵ کیلومتر *برقرسانی به بیمارستانهای صحرایی ارتش و سپاه و پایگاه های اعزامی امداد و نجات هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ *نصب ۸۵ دستگاه پروژکتور برای

 

کرمانشاه دروازه کربلاست و کرمانشاهیان هم خادمان

اهم اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در اربعین ۱۴۰۲:

*اصلاح و تقویت شبکه فشار ضعیف برق خسروی به حجم ۵ کیلومتر
*برقرسانی به بیمارستانهای صحرایی ارتش و سپاه و
پایگاه های اعزامی امداد و نجات هلال احمر و اورژانس ۱۱۵

*نصب ۸۵ دستگاه پروژکتور برای موکب ها و مراکز ارائه خدمات

*تامین روشنایی و برقرسانی به ۵۵ موکب و ۴۲ دستگاه خدمات رسان

*راه اندازی ۳۴ برج نوری ۲۲ متری جهت تامین روشنایی ۲۰ پارکینگ اربعین به مساحت ۱۱۰ هکتار
*استقرار و بهره برداری پست هوایی سیار ۶۳۰ کیلوولت آمپر جهت تامین برق سیستم های سرمایشی پایانه خسروی
*استقرار و راه اندازی یک دستگاه پست سیار ۶۳۰ کیلووات جهت تامین برق مورد نیاز موکب ها
*تامین روشنایی کل پارکینگ های جاده برکت
*اصلاح و تعویض پروژکتور هاو تعمیرات برج های نوری منذریه عراق بعد از ۲۵ سال خاموشی

*استقرار اکیپ های مجهز واحدهای عملیاتی ۲۴ساعته در قرارگاه وزارت نیرو و در کلیه شهرهای مسیر منتهی به مرز خسروی

🔶روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدیدها: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3610 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 11:41:43
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3608
25 / 9 / 2023 - 11:00

اطلاعیه قطعی برق شهرک الهیه کرمانشاه

به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک الهیه خیابان طالقانی از تقاطع تختی تا کوچه ۲۲ ، در روز چهار شنبه مورخ ۲۹ شهریور ماه از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۰ صبح قطع میباشد.   بازدیدها: 0

به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک الهیه خیابان طالقانی از تقاطع تختی تا کوچه ۲۲ ، در روز چهار شنبه مورخ ۲۹ شهریور ماه از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۰ صبح قطع میباشد.

 

بازدیدها: 0

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3608 توسط مدیرسایت و در روز دوشنبه 25 سپتامبر 2023 ساعت 11:00:00
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3606
21 / 9 / 2023 - 10:33

اطلاعیه قطعی برق شهرک الهیه کرمانشاه

اطلاعیه قطعی برق شهرک الهیه کرمانشاه به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک الهیه از میدان رسالت تا میدان شاهد قسمت غربی ، در روز سه شنبه مورخ ۲۸ شهریور ماه از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۰ صبح قطع میباشد.   بازدیدها: 2

اطلاعیه قطعی برق شهرک الهیه کرمانشاه

به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک الهیه از میدان رسالت تا میدان شاهد قسمت غربی ، در روز سه شنبه مورخ ۲۸ شهریور ماه از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۰ صبح قطع میباشد.

 

بازدیدها: 2

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3606 توسط مدیرسایت و در روز پنج‌شنبه 21 سپتامبر 2023 ساعت 10:33:14
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3604
18 / 9 / 2023 - 14:05

✳️اطلاعیه قطعی برق شهرک ولایت فاز ۲ کرمانشاه

✳️اطلاعیه قطعی برق شهرک ولایت فاز ۲ کرمانشاه 🔷به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک ولایت فاز ۲ ، در روز دوشنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۰ صبح قطع میباشد.   🔶روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بازدیدها: 1

✳️اطلاعیه قطعی برق شهرک ولایت فاز ۲ کرمانشاه

🔷به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک ولایت فاز ۲ ، در روز دوشنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۰ صبح قطع میباشد.

 

🔶روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدیدها: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3604 توسط مدیرسایت و در روز دوشنبه 18 سپتامبر 2023 ساعت 14:05:22
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3600
18 / 9 / 2023 - 14:01

به اطلاع همکاران گرامی میرساند مراسم هفتم ترحیم مادر گرامي همکار ارجمند بازنشسته آقای مهندس سعید کماندار در روز پنجشنبه ۲۳ شهریور از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در شهرستان هرسین از درب منزل شخصی برگزار می‌گردد.

با سلام به اطلاع همکاران گرامی میرساند مراسم هفتم ترحیم مادر گرامي همکار ارجمند بازنشسته آقای مهندس سعید کماندار در روز پنجشنبه ۲۳ شهریور از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در شهرستان هرسین از درب منزل شخصی برگزار می‌گردد. روابط عمومی بازدیدها: 1

با سلام
به اطلاع همکاران گرامی میرساند مراسم هفتم ترحیم مادر گرامي همکار ارجمند بازنشسته آقای مهندس سعید کماندار در روز پنجشنبه ۲۳ شهریور از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در شهرستان هرسین از درب منزل شخصی برگزار می‌گردد.
روابط عمومی

بازدیدها: 1

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3600 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 14:01:05
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 3598
18 / 9 / 2023 - 13:57

اطلاعیه قطعی برق دربخشی از شهرک الهیه کرمانشاه

  به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک الهیه ،خیابان آیت‌الله کاشانی تا میدان شاهد در روز جمعه مورخ ۲۴ شهریور ماه از ساعت ۶ الی ۸/۳۰ صبح قطع میباشد. روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بازدیدها: 2

 

به اطلاع شهروندان گرامی میرساند بعلت اصلاح و بهینه سازی شبکه و شاخه زنی درختان، برق شهرک الهیه ،خیابان آیت‌الله کاشانی تا میدان شاهد در روز جمعه مورخ ۲۴ شهریور ماه از ساعت ۶ الی ۸/۳۰ صبح قطع میباشد.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

بازدیدها: 2

ثبت شده در سایت آوای پراو نیوز طی شماره 3598 توسط مدیرسایت و در روز ساعت 13:57:08
© Copyright 2023 http://avayeparavnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر