با جشنواره «فیبر ‌در ‌خانه» شرکت مخابرات ایران زندگی را با سرعت نور تجربه کنید

شرکت مخابرات ایران به عنوان اولین و بزرگ ترین ارائه دهنده اینترنت بر بستر فیبر نوری، سرویس های ویژه کمپین فیبر در خانه را با شعار زندگی با سرعت نور و با شرایط استثنایی برای مشتریان فعلی و جدید با مزایایی از جمله فیبرکشی رایگان، سرعت و ترافیک بالا و امکان استفاده از شرایط اقساطی

کد خبر : 3405
تاریخ انتشار : یکشنبه 27 آگوست 2023 - 18:43
با جشنواره «فیبر ‌در ‌خانه» شرکت مخابرات ایران زندگی را با سرعت نور تجربه کنید

شرکت مخابرات ایران به عنوان اولین و بزرگ ترین ارائه دهنده اینترنت بر بستر فیبر نوری، سرویس های ویژه کمپین فیبر در خانه را با شعار زندگی با سرعت نور و با شرایط استثنایی برای مشتریان فعلی و جدید با مزایایی از جمله فیبرکشی رایگان، سرعت و ترافیک بالا و امکان استفاده از شرایط اقساطی در پرداخت هزینه طرح های اینترنت و خرید مودم فراهم نموده است.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، بسته های مختلف و جذاب این کمپین در قالب شش پلن و طرح متنوع در قالب سرویس پرسرعت فیبرنوری مخابرات یا تانوما از طریق درگاه های ارتباطی و ارائه خدمت شرکت مخابرات ایران به مشتریان در سرتاسرکشور عرضه شده و مخاطبان می توانند تا اطلاع ثانوی از پلن های مختلف کمپین فیبر در خانه با انوع مختلف قرارداد پرداخت نقدی و اقساطی و تخفیف های ویژه بهره مند شوند.

بر اساس این خبر، پلن اول با فیبرکشی رایگان همراه با مودم اقساطی و خرید طرح به صورت ۲۴ماهه از نوع پس پرداخت اقساطی برای مشتریان فراهم است، این پلن از سرعت تا ۳۰۰مگ و ۱۰۰ گیگ ترافیک ماهانه به همراه تکنولوژی مودم، مطابق با فناوری قابل ارائه در محل موردنظر بهره مند است.

ویژگی برجسته طرح دوم اینترنت پرسرعت تارنوری مخابرات ایران، ارائه صددرصد ترافیک بیشتر ، سرعت تا ۳۰۰ مگ، ۲۰۰ گیگ ترافیک ماهانه و مودم اقساطی است. این طرح به صورت ۱۲ماهه پس پرداخت اقساطی، و تکنولوژی مودم مطابق امکانات استانها ارائه می شود.

پلن سوم کمپین فیبردرخانه شامل ارائه مودم و فیبرکشی به صورت نقد البته با تخفیف قابل توجه است که سرعت تا ۳۰۰مگ و ۹۶۰گیگ ترافیک یک جا را به صورت پیش پرداخت ارائه می دهد که در این پلن ، سرویس و فیبرکشی نقد بدون جریمه خروج از قرارداد در نظر گرفته شده است.

پلن چهارم فیبر در خانه شامل دو طرح سرعت تا ۳۰۰ مگ و ۱۶۸۰ گیگ ترافیک به مبلغ یک میلیون و ۷۷۴هزار تومان به صورت ۱۲ماهه پیش پرداخت با تخفیف و طرح دوم با سرعت ۳۰۰ مگ و ۴۸۰ گیگ ترافیک و مبلغ یک میلیون و ۱۴۵هزارتومان به صورت ۶ماهه با تخفیف است.

همچنین، پلن پنجم کمپین فیبر در خانه شامل سرعت تا ۳۰۰ مگ، ۸۰ گیگ ترافیک ماهانه و ۱۲ ماهه پس پرداخت اقساطی به همراه پرداخت اقساطی هزینه مودم است.

پلن ششم و آخر کمپین فیبر در خانه با عنوان تانوما استاندارد با ترافیک بیشتر شامل چهار سرویس با سرعت تا ۳۰۰ مگ و از حجم ۴۰۰ گیگ تا ۷۵۰ گیگ با قیمت های مختلف به صورت پیش پرداخت و پیش پرداخت ارائه می شود.

شرکت مخابرات ایران با ارائه کمپین فیبر در خانه با طرح ها و پلن های مختلف ضریب بالایی از مشتریانی که خواهان استفاده از امکانات فیبرنوری و استفاده از سرعت های بالای صدمگابیتی هستند را با شرایط متنوع و مشتری مداری حداکثری در ارائه طرح ها به همراه تخفیف های ویژه در بخش های مختلف مانند خرید مودم و حجم اینترنت پوشش می دهد.

لازم به ذکر است ، مشتریان می توانند علاوه بر اطلاعات ارائه شده مربوط به کمپین فیبر در خانه و پلن های مختلف آن در این گزارش ، برای کسب اطلاعات کامل تر، ثبت نام و استفاده از پلن ها و طرح های مختلف این کمپین، علاوه براستفاده از پورتال شرکت مخابرات ایران، با مراجعه به مراکز مخابراتی محل سکونت خود و یا تماس با شماره ۲۰۲۰، سامانه خرید و پشتیبانی اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران، از مزایای متنوع این طرح استفاده کنند.

Views: 2

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.