تدابیر سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه در راستای سلامت رانندگان و شهروندان

ضدعفونی مستمر ناوگان و استفاده از ماسک اولویت جدی سازمان حمل ونقل مسافر شهردرمقابله باکرونا

مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از تداوم  مجموعه فعالیتهای اولویت دار و شاخص این سازمان از جمله ، فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک وگندزدایی مستمر ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری در مقابله با ویروس کرونا خبر داد. سجاد سلیمانی با اعلام این خبر گفت:از آغاز شیوع ویروس کرونا این سازمان بنا

کد خبر : 611
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 آگوست 2020 - 9:49
ضدعفونی مستمر ناوگان و استفاده از ماسک اولویت جدی سازمان حمل ونقل مسافر شهردرمقابله باکرونا

مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از تداوم  مجموعه فعالیتهای اولویت دار و شاخص این سازمان از جمله ، فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک وگندزدایی مستمر ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری در مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
سجاد سلیمانی با اعلام این خبر گفت:از آغاز شیوع ویروس کرونا این سازمان بنا بر وظیفه و مسئولیت اجتماعی با تشکیل کمیته داخلی مقابله با کرونا در راستای کنترل این بیماری ضمن گسترش فعالیتهای پیشگیرانه و بازدید مستمراز نحوه گندزدایی جهت بهبود و ارتقاء خدمات ارائه شده و سلامت عمومی شهروندان  نظارت های خودرا به جد ادامه خواهد داد.
وی افزود:عملیات مختلفی همچون رعایت فاصله گذاری اجتماعی،گندزدایی روزانه سطوح قابل لمس در ناوگان، تعیین محل نشتن صندلی مسافر، توزیع محلول ضدعفونی و ماسک،نصب رعایت علائم هشدار دهنده در دستور کار این سازمان قرار دارد.

Visits: 0

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.