طی ۱۱ ماهه سال‌جاری؛

طی ۱۱ ماهه سال‌جاری؛ تمدید بیش از ۱۹ هزار کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالا سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی ۱۱ ماه سال‌جاری بیش از ۱۹ هزار کارت هوشمند رانندگان حوزه حمل و نقل کالا تمدید شده است. 🔸️به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری

کد خبر : 4006
تاریخ انتشار : شنبه 2 مارس 2024 - 17:44
طی ۱۱ ماهه سال‌جاری؛

طی ۱۱ ماهه سال‌جاری؛

تمدید بیش از ۱۹ هزار کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالا

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی ۱۱ ماه سال‌جاری بیش از ۱۹ هزار کارت هوشمند رانندگان حوزه حمل و نقل کالا تمدید شده است.

🔸️به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه سید شهرام کهریزی اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان بهمن ماه ۱۹ هزار و ۷۷۶ کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالای استان کرمانشاه تمدید شده است.

🔸️وی با بیان اینکه کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافری به عنوان مدرک شناسایی رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود گفت: کارت هوشمند ضریب امنیتی بالایی دارد.

🔸️کهریزی گفت: در ۱۱ ماه سال‌جاری ۱ هزار و ۱۴۲ کارت هوشمند برای رانندگان حمل و نقل کالا و ۱ هزار و ۱۰۰ کارت هوشمند برای ناوگان باری صادر شده است.

🔸️وی با بیان اینکه به منظور ساماندهی و ایجاد نظم در نحوه بهره برداری و تردد وانت بار‌ها در جاده‌های برون شهری و ارتقای سطح ایمنی در محورهای مواصلاتی کشور یاد آور شد: برای ۷۳۶ دستگاه ناوگان وانت باری کارت هوشمند صادر شده است.

🔸️کهریزی عنوان کرد: برای ۱۱۶ راننده وانت باری کارت هوشمند صادر و ۴۷۶ کارت هوشمند راننده وانت باری تمدید شده است.

🔸️وی با اشاره به اینکه امکان شناسایی دقیق رانندگان، تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت‌های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده از جمله مزیت‌های کارت‌های هوشمند رانندگان است افزود: براساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کارت هوشمند رانندگان حمل ‌و نقل جاده‌ای هم‌اینک به صورت غیرحضوری تمدید می‌شود.

🔸️سید شهرام کهریزی در پایان از رانندگان، شرکت های حمل و نقل کالا و همشهریان خواست؛ شکایات و نارضایتی خود را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف رسیدگی شود.

Views: 2

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.