عملیات جهادی تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی‌برق استان کرمانشاه

اولین عملیات تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به طول ۶۰ کیلومتر، در شهرستان کنگاور و بر روی فیدر «خمیس آباد» انجام شد
کد خبر : 845
تاریخ انتشار : یکشنبه 4 اکتبر 2020 - 12:12
عملیات جهادی تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی‌برق استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، هدف از برگزاری این عملیات را کاهش خاموشی برق و انرژی توزیع نشده در فیدرهای بحرانی، افزایش قابلیت اطمینان و تاب آوری شبکه، استاندارد سازی شبکه و ارتقاء سطح کیفی و کمی پرسنل در مقابله با بحران های احتمالی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: این عملیات با فراخوان نیروهای عملیاتی از سراسر استان با ۲۵ اکیپ فنی و حضور ۱۵۰ نفر از پرسنل عملیاتی، تعمیرات اساسی بر روی فیدر «خمیس آباد» به طول ۶۰کیلومتر انجام شد.
وی خاطر نشان ساخت: این فیدر جزو فیدرهای بحرانی استان بود که متاسفانه در تابستان سال جاری بیشترین خاموشی در این منطقه اتفاق افتاد. شهرستان کنگاور دارای ۱۴ فیدر و ۶۵۰کیلومتر خط۲۰کیلو ولت با ۳۴ هزار مشترک است. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه یک هزار و ۵۰۰ مشترک چاه کشاورزی در این شهرستان وجود دارد، گفت: کشاورزان این منطقه در تابستان امسال همکاری خوبی را با شرکت توزیع نیروی برق استان داشتند و از طرح تشویقی۴ ساعت خاموشی و ۲۰ ساعت برق رایگان به نحو احسن استفاده کردند. ما هم به پاس این همکاری تعمیرات این منطقه را در اولویت گذاشتیم تا برای دوران پیک تابستان سال ۱۴۰۰ نیز همکاری ویژه ای را با ما داشته باشند.
وی اظهارداشت: عملیات از صبح روز سه شنبه هشتم مهرماه تا بعدازظهر این روز با برنامه ریزی مشخص برای اکیپ ها تعریف شد.
مهندس مرآتی افزود: شبکه‌های توزیع استان مربوط به سنوات گذشته است و بخشهایی از آن فرسوده است که نیاز است یه صورت مداوم برنامه پیشگیری و تعمیرات را برای آنها به اجرا درآوریم تا در فصل گرم سال و بحران‌های طبیعی بتوانیم برق پایدار و مطمئن را به مشترکین ارائه دهیم.
وی بیان داشت: در عملیات امروز بخشی از شبکه اصلاح می شود، تیرها و بخشهایی از تاسیسات و تجهیزات تعویض می شود که در کاهش تلفات نقش بسزایی دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خاطر نشان ساخت: هر هفته یک محور از شهرستان های استان را تا زمانی که از لحاظ جوی فرصت کار داشته باشیم انجام می دهیم تادر زمستان و فصل پیک مصرف برق بدون هیچ مشکلی به خدمات رسانی به مشترکین ارجمند استان ادامه دهیم.

Visits: 1

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.