مدیرکل بودجه شهرداری کرمانشاه:

مهسا باغفلکی

اختصاص ۲۰۰ پروژه عمرانی کرمانشاه در بودجه امسال

200 پروژه عمرانی شهر کرمانشاه در بودجه سال 1400 لحاظ شده است.
کد خبر : 1895
تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اکتبر 2021 - 8:35
اختصاص ۲۰۰ پروژه عمرانی کرمانشاه در بودجه امسال

به گزارش آوای پراو نیوز، مدیرکل بودجه شهرداری کرمانشاه گفت: 200 پروژه عمرانی شهر کرمانشاه در بودجه سال 1400 لحاظ شده است.

دکتر علی جمور اظهار داشت: بودجه شهرداری کرمانشاه در سال 1400 که در شورای اسلامی شهر کرمانشاه به تصویب رسیده، مبلغ 3 هزار میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه هدف مجموعه شهرداری کرمانشاه خدمت رسانی به مردم است افزود: با همین نگاه، 72 درصد بودجه سال 1400 به مباحث عمرانی شهر اختصاص داده شده و 28 درصد آن بودجه جاری است.

مدیرکل بودجه شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: مبلغ 2 هزار و 146 میلیارد تومان بودجه عمرانی شهر کرمانشاه است که بصورت تخصصی در بین مناطق هشت گانه و سازمان های شهرداری تقسیم شده است.

جمور با بیان اینکه بودجه آسفالت امسال با صد میلیارد تومان نسبت به سال گذشته صددرصد افزایش داشت است خاطرنشان کرد: درآمد مناطق هشت گانه شهرداری کرمانشاه در 6 ماه نخست سال بطور متوسط 70 درصد بوده که منطقه دو با بیش از 90 درصد تحقق بودجه، رتبه برتر را کسب کرده است.

وی با اشاره به بودجه 854 میلیاردی شهرداری در بحث هزینه جاری گفت: در 6 ماه نخست سال 1400، میزان هزینه جاری شهرداری کرمانشاه 25 درصد بوده که این نشان از کاهش و صرفه جویی 25 درصدی در هزینه جاری بوده است.

مدیرکل بودجه شهرداری کرمانشاه با اشاره به پیش بینی اجرای بیش از 200 پروژه عمرانی شهر کرمانشاه در بودجه سال 1400 بیان کرد: پروژه های بزرگی همچون تکمیل قطارشهری با 700 میلیارد تومان، خرید 50 دستگاه اتوبوس با 200 میلیارد تومان، آسفالت صد میلیارد تومان و توسعه فضای سبز با 60 میلیارد تومان اعتبار ازجمله پروژه های مهم شهرداری است.

جمور در پایان با اشاره به بودجه 9 میلیارد تومانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: مجموعه شهرداری کرمانشاه هدفی جز خدمت به مردم ندارد، لذا نیاز است مردم شریف کرمانشاه نیز با مشارکت و همراهی خادمین خود در شهرداری، نقش مهمی را در توسعه شهری ایفا کنند.

Views: 7

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.